Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
1
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice
1
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
1
Zdeněk Chodanič
Baník Havířov
1
Zdeněk Suchomel
Legata Hustopeče
2
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
7
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
7
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
8
Zdeněk Čevora
HC Zlín
8
Zdeněk Čadra
TJ Cement Hranice
10
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L:
10
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
21
Zdenek Mikulenka
DTJ Polanka
6
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
28
Zbyněk Zahrádka
Tatran Bohunice
2
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
2
Zbyněk Jeřábek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6
Vojtěch Bajgar
SK Droždín
1
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim
2
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
4
Vojtěch Jirsa
Sokol Dolní Cerekev
4
Vojtěch Bednář
HBC Ronal Jičín B
5
Vojtěch Pernický
SKP Frýdek-Místek
5
Vojtěch Šik
Talent M.A.T.Plzeň
8
Vojtěch Bělohlav
HC Dukla Praha jun.
15
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Vlastimil Bijota
TJ STM Olomouc
15
Vladislav Jordák
TJ Jiskra Třeboň
16
Vladimír Zbořil
SK Praha 4
1
Vladimír Černošek
Sokol HC Přerov
1
Vladimír Blaženka
Sokol Telnice
2
Vladimír Schneider
SK Velká Bystřice
3
Vladimír Piš
KH Orel Paskov
4
Vladimír Klíma
Sokol Juliánov
5
Vladimír Šuma
HK Lovosice
6
Vladimír Hrubý
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Vladimír Šatava
ElektroPraga Jablonec
8
Vladimír Vojta
HC Zlín
10
Vladimír Holec
Baník Most
11
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
1
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.