Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Langer
Sokol Telnice
4
Adam Csöllei
HCB OKD Karviná jun.
6
Adam Zdráhala
DTJ Polanka
10
Aleš Babák
HBC Ronal Jičín
2
Aleš Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Aleš Strakatý
Sokol Telnice
4
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
1
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
3
Antonín Parolek
SK HC Tišnov
2
Bohdan Cvejn
HC TJ Náchod
2
Bohumír Skopal
HC Dukla Praha jun.
8
Boris Aspridis
KH Kopřivnice
7
Dalibor Janko
DTJ Polanka
1
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
2
Dalibor Galuszka
Baník Havířov
3
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
21
Danek Čaprnda
HK Chomutov
1
Daniel Kriso
HC Dukla Praha
1
Daniel Švarc
HK Rokycany
2
Daniel Jiřík
HK Chomutov
2
Daniel Kop
HK Rokycany
2
Daniel Nesrsta
TJ Holešov
3
Daniel Marcínek
TJ JM Chodov
3
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
3
Daniel Michajlík
Slavia Hradec Králové
17
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
David Petrtýl
TJ Šumperk
1
David Šmahel
Sokol Dolní Cerekev
1
David Kajtman
Sokol Písek
1
David Mužík
Sokol HC Přerov
1
David Kuchař
Loko České Budějovice A
1
David Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
2
David Formánek
HC Kolín
2
David Krahulec
HCB OKD Karviná jun.
3
David Leiss
TJ Bohemians Praha
3
David Semerád
Legata Hustopeče
4
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
4
David Mollík
HK Ivančice
4
David Turczyk
Tatran Bohunice
4
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.