Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Martin Žůrek
TJ Bystřice pod Hostýnem
1
Martin Žůrek
HC Zlín
4
Václav Živný
Sp.MAS Sezimovo Ústí
1
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
David Žilák
TJ Košutka
4
Lukáš Ženatý
HBC Ronal Jičín B
1
Marek Zmeškal
Slavia Fatra Napajedla
7
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
8
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
13
Pavel Zima
HK Slavia Praha A
6
Tadeáš Zima
HK Královo Pole
7
Lukáš Zíka
BHS Starý Plzenec "A"
1
Petr Zetík
TJ Holešov
9
Kamil Zemánek
Sokol HC Přerov
4
Martin Zelinka
1.HK Dvůr Králové
3
Jakub Zelenka
Loko České Budějovice A
6
Adam Zdráhala
DTJ Polanka
10
Jan Zbránek
Sokol HC Přerov
6
Vladimír Zbořil
SK Praha 4
1
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Jakub Závodský
Sokol II.Prostějov
4
Jiří Závodník
Slavia Fatra Napajedla
3
Petr Zapletal
Tatran Litovel
7
Zbyněk Zahrádka
Tatran Bohunice
2
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
8
Michal Wolf
SK Velká Bystřice
2
Lukáš Weintritt
TJ Cement Hranice
3
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
3
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
1
Martin Vyjídák
Sokol HC Přerov
2
Jan Vychodil
Tatran Bohunice
1
Jan Vtípil
SK Praha 4
16
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
10
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Petr Voves
BHS Starý Plzenec "A"
5
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Dušan Volráb
TJ HK Šroubárna Žatec
1
Martin Volf
Sokol Písek
7
Tomáš Volf
Loko České Budějovice A
1
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.