Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
David Turczyk
Tatran Bohunice
4
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
4
David Mollík
HK Ivančice
4
David Jurečka
HC Zubří junioři
5
David Šůstek
HC Dukla Praha
6
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
11
David Kalous
HCB OKD Karviná
14
Dimitrij Chomič
Slavia Fatra Napajedla
8
Dominik Habarta
Slavia Fatra Napajedla
12
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
26
Dušan Volráb
TJ HK Šroubárna Žatec
1
Dušan Jánošík
SHC Maloměřice
9
Faycal Chahi
HK Slavia Praha A
5
Filip Sléha
Tatran Litovel
1
Filip Jung
HK Královo Pole
1
Filip Janhuba
TJ AŠ Ml. Boleslav
1
Filip Moravec
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Filip Král
Sp.MAS Sezimovo Ústí
3
Filip Chvalný
HC Dukla Praha jun.
3
Filip Thieme
TJ Sparta Kutná Hora
5
Filip Fučík
HK Slavia Praha A
6
František Schejbal
HK Rokycany
1
František Kafka
Sokol Vršovice
3
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
3
František Štěpánek
SHC Maloměřice
4
František Turna
SK Praha 4
5
František Chyba
HBC Ronal Jičín B
9
Gustav Pešek
HC Dukla Praha jun.
2
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
4
Ivan Chvalný
HC Dukla Praha jun.
6
Ivan Minařík
Legata Hustopeče
8
Ivo Tovaryš
HC Gumárny Zubří
1
Ivo Martinásek
KH Kopřivnice
10
Jakub Menšík
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Jakub Kern
HC Dukla Praha
1
Jakub Gajda
Sokol Ostrava
1
Jakub Jareš
TJ Jiskra Třeboň
1
Jakub Tesař
HC Dukla Praha
1
Jakub Bartoš
Liberec Handball
1
Jakub Marek
TJ Šumperk
1
Zpět
Další
Předchozí kola
4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
video
online
Přerov - Plzeň
29 : 34
video
online
Náchod - Dukla
25 : 27
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 34
video
online
Kopřivnice - Zubří
29 : 34
video
online
Lovosice - Hranice
33 : 30
video
online
Litovel - Třeboň
21 : 27
video
online
Praha 4 - Brno
35 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.