Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Miroslav Jurka
HC Gumárny Zubří
17
Jakub Hrstka
HC Gumárny Zubří
17
Jakub Hošic
HBC Ronal Jičín B
17
Jan Vtípil
SK Praha 4
16
Pavel Štefan
HC TJ Náchod
16
Josef Pohlmann
Tatran Litovel
16
Vladislav Jordák
TJ Jiskra Třeboň
16
Jan Hrachový
HC TJ Náchod
16
Jiří Halčař
SK Praha 4
16
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
15
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
15
Tomáš Pek
Sokol Písek
15
Jan Kotrč
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Roman Jelínek
HK Lovosice
15
Vlastimil Bijota
TJ STM Olomouc
15
Vojtěch Bělohlav
HC Dukla Praha jun.
15
Matěj Šustáček
HC Gumárny Zubří
14
David Kalous
HCB OKD Karviná
14
Petr Franěk
Legata Hustopeče
14
Ján Faith
HCB OKD Karviná
14
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
13
Michal Tonar
Talent M.A.T.Plzeň
13
Jakub Šulc
TJ Jiskra Třeboň
13
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
13
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
13
Petr Král
KH Zbrojovka Vsetín
13
Václav Kotěšovec
TJ Lokomotiva Louny
13
Jan Koranda
Loko České Budějovice A
13
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
13
Martin Jaroš
TJ Bohemians Praha
13
Ondřej Dostál
SK Velká Bystřice
13
Ondřej Šimůnek
HC Dukla Praha jun.
12
Štěpán Randýsek
HC Gumárny Zubří
12
Oldřich Opálka
HC Zlín
12
Tomáš Mičola
HK Královo Pole
12
Radek Mézl
HC Gumárny Zubří
12
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
12
Jakub Kudla
SK Kuřim
12
Dominik Habarta
Slavia Fatra Napajedla
12
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
12
Zpět
Další
Předchozí kola
3.kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Hranice
24 : 30
video
online
Písek - Plzeň
17 : 27
video
online
Maloměřice - Náchod
29 : 34
video
online
Zlín - Přerov
28 : 29
video
online
Trnávka - Frýdek-Místek
19 : 40
video
online
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
video
online
Bohemians - Jičín
20 : 40
video
online
Olomouc - Karviná
24 : 41
video
online
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
video
online
Šumperk - Brno
32 : 33
video
online
Vsetín - Kopřivnice
26 : 36
video
online
VŠ Plzeň - Dukla jun.
28 : 29
video
online
V. Bystřice - Zubří
17 : 28
video
online
S.Vršovice - Lovosice
23 : 41
video
online
Louny - Dukla
30 : 37
video
online
Praha 4 - Jičín "B"
37 : 23
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.