Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Zajíc
Tygři Ústí nad Labem
38
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
33
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n.S.
120
Jan Vrána
1.HK Dvůr Králové
3
Matěj Vitoušek
1.HK Dvůr Králové
15
Lukáš Vitouš
TJ Sokol Úvaly
1
Dominik Vaněk
TJ Sokol Chrudim
41
Tomáš Valúch
TJ Sokol Chrudim
71
Richard Urban
TJ Košutka
105
Jakub Uhlíř
Sokol Vršovice B
20
Josef Tvardík
TJ Sokol Úvaly
1
Daniel Trejbal
ElektroPraga Jablonec
2
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
23
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Marek Tomáš
ElektroPraga Jablonec
75
Matouš Švec
Jiskra Zruč n.S.
69
Radim Švec
TJ Sokol Chrudim
12
Radim Švanda
Jiskra Zruč n.S.
16
Ondřej Štěrba
Sokol Vršovice B
10
Filip Šperl
TJ Košutka
11
Pavel Šnaiger
TJ Jiskra Třeboň
1
Prokop Šmahel
TJ Sokol Chrudim
10
Filip Škvor
Sokol Vršovice B
9
Petr Škola
Sokol Vršovice B
28
Adam Širbazar
Tygři Ústí nad Labem
1
Dominik Szathmáry
Sokol Vršovice B
38
Marek Svoboda
Sokol Vršovice B
4
Jan Svatoš
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28
Martin Suchý
TJ Košutka
36
Michael Suchan
TJ Sokol Úvaly
35
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S.
1
Daniel Středa
Sokol Vršovice B
11
Martin Strnad
Tygři Ústí nad Labem
27
Adam Soukup
Sokol Vršovice B
30
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
6
Michal Slavík
TJ Košutka
49
Lukáš Serbus
Sokol Vršovice B
76
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
32
Vratislav Rokyta
Sokol Vršovice B
21
František Ptáčník
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
44
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.