Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Michal Adam
Tatran Bohunice
94
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Stefan Bajič
Talent Plzeň
1
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
26
Erik Bárta
Tatran Bohunice
38
Daniel Bartoň
HCB OKD Karviná
1
Jan Bartoš
HBC Jičín
17
Vojtěch Bednář
HBC Jičín
25
Jan Blecha
Talent Plzeň
27
Denis Boháč
SKP Frýdek-Místek
1
Adam Borys
HCB OKD Karviná
1
Martin Brchaň
TJ Jiskra Třeboň
95
Petr Břišč
Sokol Ostrava
22
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
15
Petr Bulant
HCB OKD Karviná
23
Daniel Burget
Tatran Bohunice
3
Martin Carbol
Sokol Ostrava
7
Vojtěch Cepek
Sokol Ostrava
17
Jakub Csöllei
HCB OKD Karviná
14
Pavel Ctibor
HC Dukla Praha
1
Kryštof Černý
HC TJ Náchod
7
Patrik Černý
HC TJ Náchod
15
Dominik Čurda
HBC Jičín
14
Jakub Demel
Sokol Ostrava
38
Jan Dobrovodský
KH Kopřivnice
1
Bohdan Dočekal
Sokol Ostrava
28
Jan Dohnal
HCB OKD Karviná
9
Tomáš Dorica
HC Dukla Praha
5
Jaroslav Dostál
Tatran Bohunice
5
Jiří Dostalík
KH Kopřivnice
8
Jakub Douda
HC Zubří
47
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
54
Petr Drbohlav
HBC Jičín
4
Lukáš Drozd
SKP Frýdek-Místek
61
Jan Ďurčík
KH Kopřivnice
2
Vojtěch Dvořák
HBC Jičín
81
Lukáš Elbl
Tatran Bohunice
79
Daniel Erber
HC TJ Náchod
19
Pavel Farkaš
HC Zubří
42
Pavel Fišer
Sokol Nové Veselí
43
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.