Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Kámen
TJ Košutka
1
Adam Soukup
Sokol Vršovice B
1
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Dominik Szathmáry
Sokol Vršovice B
7
Filip Šperl
TJ Košutka
1
Filip Březina
TJ Sokol Úvaly
12
František Ptáčník
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Jakub Fousek
TJ Košutka
1
Jakub Popelka
Sokol Vršovice B
1
Jakub Uhlíř
Sokol Vršovice B
2
Jakub Brichta
TJ Sokol Úvaly
5
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
5
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
1
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
2
Jan Bureš
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
3
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
8
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
1
Jiří Brejcha
Tygři Ústí nad Labem
3
Jiří Moravec
TJ Sokol Chrudim
18
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
5
Lukáš Serbus
Sokol Vršovice B
14
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Marcel Chabr
TJ Sokol Úvaly
1
Marek Svoboda
Sokol Vršovice B
1
Marek Beneš
Sokol Vršovice B
2
Marek Maxa
Tygři Ústí nad Labem
8
Martin Klápa
Sokol Vršovice B
1
Martin Brož
TJ Košutka
1
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
6
Martin Suchý
TJ Košutka
7
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n.S.
1
Matěj Mikan
TJ Sokol Chrudim
1
Matouš Švec
Jiskra Zruč n.S.
2
Michael Suchan
TJ Sokol Úvaly
1
Michael Konárik
Tygři Ústí nad Labem
18
Michal Bureš
TJ Košutka
1
Milan Hnízdil
TJ Sokol Úvaly
7
Ondřej Doubrava
Jiskra Zruč n.S.
1
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.