Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Kučera
HK Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Prokopec
Sokol Juliánov
6 - 0 - 1 - 3
Aleš Babák
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Řebíček
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 1 - 3
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20 - 1 - 0 - 0
Andrej Titkov
HC Gumárny Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Janko
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Jiřík
HK Chomutov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Čurda
SK Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Michajlík
Slavia Hradec Králové
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Marcínek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Kop
HK Rokycany
4 - 0 - 0 - 2
David Mollík
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
David Žilák
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
David Barabáš
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
2 - 0 - 0 - 1
David Čapek
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
David Mužík
Sokol HC Přerov
10 - 0 - 1 - 0
David Bařtipán
TJ Lokomotiva Louny
10 - 0 - 1 - 0
Dimitrij Chomič
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Filip Chvalný
HC Dukla Praha jun.
2 - 0 - 0 - 1
Filip Fučík
HK Slavia Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Filip Král
Sp.MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Filip Sléha
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
František Štěpánek
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
4 - 0 - 0 - 2
Ivo Tovaryš
HC Gumárny Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Tesař
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Gajda
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Vacek
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Ivanič
HK Rokycany
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Bartoš
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Halamíček
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Pisch
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Marek
TJ Šumperk
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.