Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Hošic
HBC Ronal Jičín B
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Holý
HK Ivančice
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Halčař
SK Praha 4
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
6 - 0 - 1 - 3
Vojtěch Bělohlav
HC Dukla Praha jun.
6 - 0 - 0 - 3
Radek Balon
SK Velká Bystřice
6 - 0 - 1 - 3
Martin Žůrek
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Valach
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Uruba
TJ Holešov
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Ivo Tovaryš
HC Gumárny Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Šustáček
HC Gumárny Zubří
4 - 0 - 0 - 2
František Štěpánek
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Šíra
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Šik
Talent M.A.T.Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Šenk
Házená Uničov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Svoboda
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Strádal
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Steiger
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Martin Ryšavý
HK Královo Pole
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Rychna
HBC Ronal Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Raška
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Randýsek
HC Gumárny Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
4 - 0 - 0 - 2
Petr Pörsök
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Polesný
TJ AŠ Ml. Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Michal Pokorný
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Ploch
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Jan Pevný
TJ Bohemians Praha
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Pelikán
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Pazdera
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Odstrčilík
Slavia Fatra Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Jindřich Novotný
HK Slavia VŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Němčík
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Martin Mošovský
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Zdenek Mikulenka
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.