Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Pospíšil
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Adam Kámen
TJ Košutka
4 - 0 - 0 - 2
Adam Hořánek
TJ Košutka
6 - 0 - 0 - 3
Adam Soukup
Sokol Vršovice B
12 - 0 - 0 - 6
Adam Roul
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
18 - 0 - 0 - 9
Daniel Kunz
TJ Jiskra Třeboň
10 - 0 - 0 - 5
Daniel Martiška
Sokol Vršovice B
14 - 0 - 1 - 7
David Jeník
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Vaněk
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Szathmáry
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 0 - 5
Filip Škvor
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Filip Kopáč
TJ Sokol Chrudim
2 - 0 - 0 - 1
Filip Březina
TJ Sokol Úvaly
4 - 0 - 0 - 2
Filip Šperl
TJ Košutka
6 - 0 - 0 - 3
Filip Balek
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Filip Chytka
Sokol Vršovice B
14 - 0 - 1 - 7
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
František Ptáčník
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Florián
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Němeček
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Fousek
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Popelka
Sokol Vršovice B
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Lang
Tygři Ústí nad Labem
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Sedlák
Tygři Ústí nad Labem
10 - 0 - 1 - 0
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Brichta
TJ Sokol Úvaly
16 - 0 - 0 - 8
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
18 - 0 - 0 - 9
Jan Vitvar
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
20 - 0 - 0 - 10
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22 - 0 - 0 - 11
Jan Bureš
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 - 0 - 1 - 6
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
24 - 0 - 2 - 7
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dráb
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Petržilka
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Moravec
TJ Sokol Chrudim
12 - 0 - 0 - 6
Jiří Brejcha
Tygři Ústí nad Labem
18 - 0 - 0 - 9
Josef Čipera
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.