Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Vratislav Rokyta
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Vratislav Vytiska
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Vojtěch Klaus
Talent Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Resl
HC TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Vonička
Sokol Kobylisy
10 - 0 - 0 - 5
Vojtěch Stára
HC TJ Náchod
18 - 0 - 0 - 9
Václav Bernat
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Váňa
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Mattas
Talent Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Kolc
HBC Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Nejedlý
Sokol Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Beneš
TJ AŠ Mladá Boleslav
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Barth
HK Lovosice
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Vavrica
TJ Lokomotiva Louny
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Podborský
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Svoboda
TJ Lokomotiva Louny
24 - 0 - 1 - 7
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
24 - 0 - 0 - 12
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48 - 0 - 2 - 24
Tadeáš Trnka
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Jeníček
HC Dukla Praha
22 - 0 - 0 - 11
Šimon Rada
Sokol Kobylisy
10 - 0 - 0 - 5
Stanislav Tockstein
ČZ HBC Strakonice 1921
16 - 0 - 1 - 3
Roman Pipasik
HC Dukla Praha
6 - 0 - 0 - 3
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
18 - 0 - 0 - 9
Robert Palkanin
Sokol Kobylisy
30 - 0 - 3 - 15
Richard Plojhar
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Radim Svoboda
TJ AŠ Mladá Boleslav
32 - 0 - 3 - 11
Petr Bartoň
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Petr Drbohlav
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Škola
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Cibulka
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Šmejkal
HC TJ Náchod
18 - 0 - 1 - 4
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
20 - 0 - 0 - 10
Petr Zetek
HC TJ Náchod
22 - 0 - 0 - 11
Petr Mikula
Loko České Budějovice
32 - 1 - 0 - 6
Pavel Halgaš
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Pěkný
HK Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Kaufman
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Pich
HC TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Schovánek
TJ Lokomotiva Louny
16 - 0 - 2 - 8
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.