Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Pavel Kubík
Baník Havířov
18 - 0 - 0 - 9
Petr Konůpka
TJ Lesana Zubří
18 - 0 - 1 - 9
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
18 - 0 - 0 - 9
Petr Odstrčilík
Slavia Fatra Napajedla
16 - 0 - 1 - 8
Jan Capil
KH Zbrojovka Vsetín
16 - 0 - 0 - 8
Jan Bednář
KH Zbrojovka Vsetín
16 - 0 - 1 - 8
Vít Bednárik
KH Zbrojovka Vsetín
16 - 0 - 0 - 8
Radim Pavlík
DTJ Polanka
14 - 0 - 1 - 2
Michal Korejčík
KH Zbrojovka Vsetín
14 - 0 - 0 - 7
Dimitrij Chomič
Slavia Fatra Napajedla
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Hála
Sokol Trnávka
14 - 0 - 0 - 7
Lukáš Weintritt
KH Zbrojovka Vsetín
12 - 0 - 0 - 6
Martin Venclík
Sokol Trnávka
12 - 0 - 0 - 6
Martin Vala
Baník Havířov
12 - 0 - 0 - 6
Rudolf Skála
DTJ Polanka
12 - 0 - 0 - 6
Tomáš Růžička
TJ Holešov
12 - 0 - 0 - 6
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
12 - 0 - 0 - 6
Tomáš Janečka
Sokol Trnávka
12 - 0 - 0 - 6
Libor Horut
HC Zubří junioři
12 - 0 - 1 - 1
Tomáš Horáček
DTJ Polanka
12 - 0 - 1 - 1
Martin Grác
Sokol HC Přerov B
12 - 0 - 0 - 6
Petr Gahura
TJ Holešov
12 - 0 - 0 - 6
Marek Damek
TJ STM Olomouc
12 - 0 - 0 - 6
Lukáš Borový
Baník Havířov
12 - 0 - 1 - 6
Michal Boráň
Sokol HC Přerov B
12 - 0 - 0 - 6
Vlastimil Bijota
TJ STM Olomouc
12 - 0 - 0 - 6
Jiří Strádal
SK Velká Bystřice
10 - 0 - 0 - 5
Josef Smolka
Sokol HC Přerov B
10 - 0 - 0 - 5
Dušan Rypka
TJ Holešov
10 - 0 - 1 - 0
Ondřej Poledňák
Sokol HC Přerov B
10 - 0 - 0 - 5
Ivo Macháček
Sokol HC Přerov B
10 - 0 - 1 - 0
Lukáš Horký
HC Zubří junioři
10 - 0 - 0 - 5
Dalibor Galuszka
Baník Havířov
10 - 0 - 0 - 5
Nikos Floksa
Baník Havířov
10 - 0 - 0 - 5
Emil Drkula
TJ STM Olomouc
10 - 0 - 1 - 0
Tomáš Brus
Sokol Trnávka
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Závodník
Slavia Fatra Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Roman Voborník
Baník Havířov
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Uruba
TJ Holešov
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.