Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Vít Bedřich
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Eduard Beneš
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Čermák
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Radim Fischer
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Michal Hanák
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Libor Hradílek
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hyrš
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Chomič
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Marek Jahoda
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Roman Jahoda
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Klíma
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Klíma
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Koláček
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kupa
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Lattenberg
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Robert Mahdal
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Mašta
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Milan Nečas
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Robert Nevrlý
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Obršlík
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Paraska
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
David Semerád
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Martin Sláma
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Spáčil
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Strach
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Roman Šubík
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Marián Švec
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Švehla
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Tomáš
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Toufar
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Trmal
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Veselý
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Jan Vychodil
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Zámečník
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Flajzar
Sokol Sokolnice
4 - 0 - 0 - 2
Josef Holcman
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Chytil
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
David Komárek
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Milan Kubát
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.