Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Prokopec
Sokol Juliánov
22 - 0 - 1 - 11
Adam Langer
Sokol Telnice
48 - 0 - 2 - 24
Aleš Strakatý
Sokol Telnice
6 - 0 - 0 - 3
Artur Sadowski
HC Zlín
18 - 0 - 1 - 9
Bronislav Strakatý
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Dalibor Řehák
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
David Semerád
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
David Turczyk
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
David Komárek
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
David Jurečka
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
David Bím
Sokol Telnice
14 - 0 - 1 - 2
David Mollík
HK Ivančice
18 - 0 - 1 - 4
Dušan Jánošík
SHC Maloměřice
24 - 0 - 1 - 12
Eduard Beneš
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
František Štěpánek
SHC Maloměřice
24 - 0 - 0 - 12
Ivan Minařík
Legata Hustopeče
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Fikeis
SK Kuřim
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Fric
Sokol Sokolnice
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Kudla
SK Kuřim
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Raška
Sokol II.Prostějov
20 - 0 - 0 - 10
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
22 - 0 - 0 - 11
Jakub Menšík
Jiskra Havlíčkův Brod
34 - 0 - 1 - 12
Jan Vychodil
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kupa
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Strach
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Jan Zámečník
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Lattenberg
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hyrš
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jan Musil
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Pavlíček
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Jan Kopřiva
SK Kuřim
12 - 0 - 0 - 6
Jan Černý
Sokol Sokolnice
12 - 0 - 0 - 6
Jan Audy
SK Kuřim
14 - 0 - 0 - 7
Jan Máca
Sokol Sokolnice
14 - 0 - 0 - 7
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice
22 - 0 - 1 - 11
Jan Kvasnička
HK Ivančice
24 - 0 - 0 - 12
Jaroslav Chomič
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Spáčil
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.