Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Csöllei
HCB OKD Karviná jun.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46 - 0 - 3 - 18
Aleš Jurina
TJ Košutka
4 - 0 - 0 - 2
Anatoliy Vasyliev
Sokol Kostelec n.H.
20 - 0 - 0 - 10
Bohdan Cvejn
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Bohumil Kolář
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Picha
1.HK Dvůr Králové
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Michajlík
1.HK Dvůr Králové
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
Daniel Marcínek
TJ JM Chodov
14 - 0 - 0 - 7
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
30 - 0 - 1 - 10
David Petrtýl
TJ Šumperk
2 - 0 - 0 - 1
David Rečičár
HCB OKD Karviná jun.
2 - 0 - 0 - 1
David Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
8 - 0 - 1 - 4
David Žilák
TJ Košutka
10 - 0 - 0 - 5
David Barabáš
Tatran Litovel
10 - 0 - 0 - 5
David Ševčík
Sokol Kostelec n.H.
18 - 0 - 1 - 4
David Šůstek
Sokol Nové Veselí
20 - 0 - 0 - 10
David Kořínek
1.HK Dvůr Králové
24 - 0 - 0 - 12
Denis Kazatel
Sokol Nové Veselí
28 - 0 - 0 - 14
Dominik Gelnar
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Filip Sléha
Tatran Litovel
10 - 0 - 0 - 5
Filip Hardt
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
František Chyba
HBC Ronal Jičín B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Anton
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Marek
TJ Šumperk
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Němčík
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Florián
TJ Košutka
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Seriš
HCB OKD Karviná jun.
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Kolomazník
HBC Ronal Jičín B
22 - 0 - 0 - 11
Jakub Hošic
HBC Ronal Jičín B
28 - 0 - 1 - 14
Jan Lojda
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kolář
HBC Ronal Jičín B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Užek
HCB OKD Karviná jun.
4 - 0 - 0 - 2
Jan Josef
HBC Ronal Jičín B
6 - 0 - 0 - 3
Jan Ham
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Jan Petružela
TJ Bystřice pod Hostýnem
6 - 0 - 0 - 3
Jan Strejček
Sokol Nové Veselí
8 - 0 - 0 - 4
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.