Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Strýc
Talent Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Adam Reček
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Adam Gřešek
SKP Frýdek-Místek
4 - 0 - 0 - 2
Adam Nepejchal
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Adam Borys
HCB OKD Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Adam Niebroj
HCB OKD Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Adam Tichý
Sokol Ostrava
10 - 0 - 0 - 5
Adam Langer
Talent Plzeň
12 - 0 - 0 - 6
Bohdan Dočekal
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Bohumír Skopal
HC Dukla Praha
24 - 0 - 0 - 12
Dalibor Mynář
SKP Frýdek-Místek
44 - 0 - 3 - 17
Daniel Burget
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Ondrušík
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Krupa
HC Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Gulvas
SKP Frýdek-Místek
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Erber
HC TJ Náchod
28 - 1 - 0 - 4
Daniel Fronk
Talent Plzeň
38 - 0 - 2 - 19
David Kovalčík
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
David Zima
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
David Mokrý
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
David Krahulec
HCB OKD Karviná
4 - 0 - 0 - 2
David Komárek
Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
David Folta
HBC Jičín
6 - 0 - 0 - 3
David Jurečka
HC Zubří
8 - 0 - 0 - 4
David Zbíral
TJ Jiskra Třeboň
10 - 0 - 0 - 5
David Pola
KH Kopřivnice
12 - 0 - 0 - 6
David Novotný
HBC Jičín
12 - 0 - 1 - 6
David Voves
Talent Plzeň
12 - 0 - 1 - 6
David Poloz
HC Zubří
18 - 0 - 0 - 9
Dominik Rogala
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Neubauer
TJ Jiskra Třeboň
14 - 0 - 0 - 7
Dominik Gelnar
Sokol Ostrava
36 - 0 - 2 - 18
Erik Bárta
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Bradáč
HC Dukla Praha
4 - 0 - 0 - 2
Filip Jochymek
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Filip Chvalný
HC Dukla Praha
26 - 0 - 1 - 13
Jakub Kulíšek
Talent Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Csöllei
HCB OKD Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Kroča
KH Kopřivnice
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Douda
HC Zubří
12 - 0 - 0 - 6
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.