Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Miloslav Sýkora
HC Dukla Praha
16 - 0 - 0 - 8
Martin Řežábek
HC Dukla Praha
16 - 0 - 1 - 8
Pavel Přikryl
HC Zubří
16 - 0 - 0 - 8
Jan Potměšil
TJ Jiskra Třeboň
16 - 0 - 0 - 8
Lukáš Komárek
SKP Frýdek-Místek
16 - 0 - 0 - 8
Jakub Kirschbaum
HC TJ Náchod
16 - 0 - 1 - 8
Lukáš Holiš
HC Zubří
16 - 0 - 1 - 8
Vojtěch Hečko
SKP Frýdek-Místek
16 - 0 - 0 - 8
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
16 - 0 - 0 - 8
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
14 - 0 - 0 - 7
Michal Zbíral
TJ Jiskra Třeboň
14 - 0 - 0 - 7
Jan Syřínek
HC Dukla Praha
14 - 0 - 0 - 7
Dominik Neubauer
TJ Jiskra Třeboň
14 - 0 - 0 - 7
Marcel Kaluža
HCB OKD Karviná
14 - 0 - 1 - 7
Jan Gřes
KH Kopřivnice
14 - 0 - 1 - 7
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
12 - 0 - 0 - 6
Lukáš Ženatý
HBC Jičín
12 - 0 - 0 - 6
David Voves
Talent Plzeň
12 - 0 - 1 - 6
Zdeněk Schäfer
KH Kopřivnice
12 - 0 - 0 - 6
David Pola
KH Kopřivnice
12 - 0 - 0 - 6
David Novotný
HBC Jičín
12 - 0 - 1 - 6
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
12 - 0 - 0 - 6
Adam Langer
Talent Plzeň
12 - 0 - 0 - 6
Lukáš Kos
HC Dukla Praha
12 - 0 - 0 - 6
Kryštof Konečný
HC Dukla Praha
12 - 0 - 1 - 6
Daniel Gulvas
SKP Frýdek-Místek
12 - 0 - 0 - 6
Jakub Douda
HC Zubří
12 - 0 - 0 - 6
Vojtěch Bednář
HBC Jičín
12 - 0 - 0 - 6
Petr Zetek
HC TJ Náchod
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Zeman
HBC Jičín
10 - 0 - 1 - 5
David Zbíral
TJ Jiskra Třeboň
10 - 0 - 0 - 5
Petr Touš
Talent Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Adam Tichý
Sokol Ostrava
10 - 0 - 0 - 5
Michal Stejskal
HC Dukla Praha
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Stávek
Sokol Nové Veselí
10 - 0 - 0 - 5
Radek Salva
TJ Jiskra Třeboň
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Roub
Sokol Nové Veselí
10 - 0 - 0 - 5
Marco Pugliese
HC Dukla Praha
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Kroča
KH Kopřivnice
10 - 0 - 0 - 5
Martin Klíma
Sokol Nové Veselí
10 - 0 - 0 - 5
Zpět
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.