Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jan Adam
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Adam Bambušek
TJ Rožnov p/R
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Bauer
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Adam Beneš
Sokol Nové Veselí
20 - 0 - 0 - 10
David Bičiště
Talent Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Brecko
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Brhel
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Březina
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bureš
TJ Košutka
4 - 0 - 0 - 2
David Čadílek
Tatran Bohunice
10 - 0 - 1 - 5
Martin Čapek
Loko České Budějovice A
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Čavrnoch
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Přemysl Čech
HK Lovosice A
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Černý
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Černý
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Daněk
HK Královo Pole
2 - 0 - 0 - 1
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Filip Dořičák
HC Zubří A
24 - 0 - 0 - 12
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
12 - 0 - 0 - 6
Jiří Dráb
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Josef Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
14 - 0 - 0 - 7
Marek Drzyzga
HCB Karviná A
12 - 0 - 0 - 6
Martin Dvořák
Loko České Budějovice A
4 - 0 - 0 - 2
David Elbl
HK Královo Pole
16 - 0 - 0 - 8
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Martin Fejfar
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Feranec
Talent Plzeň A
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Fiala
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Marek Fiala
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Václav Franc
HK Lovosice A
12 - 0 - 0 - 6
Michal Fuska
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Arpád Gebur
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Geletka
HK Královo Pole
10 - 0 - 0 - 5
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Michal Gutwirth
Loko České Budějovice A
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Halgaš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Michal Hartig
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
video
online
Talent A - Olomouc
17 : 6
video
online
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
video
online
HK KP Brno - Talent A
7 : 13
video
online
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
video
online
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
video
online
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
video
online
Č.Budějovice A - HK KP Brno
16 : 24
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
video
online
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
video
online
Karviná A - Olomouc
20 : 5
video
online
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
video
online
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.