Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Korec
Post
Mateřský klub
TJ Šumperk
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
85
Starty
1.liga mužů
07.05. [AB130]
Šumperk - Chodov
23 : 27
3 branek
01.05. [AB124]
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
3 branek
17.04. [AB117]
Šumperk - Ostrava
25 : 22
3 branek
09.04. [AB113]
Košutka - Šumperk
28 : 32
5 branek
03.04. [AB104]
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
4 branek
26.03. [AB102]
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
4 branek
20.03. [AB091]
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
2 branek
06.03. [AB090]
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
4 branek
26.02. [AB080]
Litovel - Šumperk
30 : 25
1 branek
20.02. [AB077]
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
5 branek
12.02. [AB069]
Náchod - Šumperk
25 : 24
4 branek
12.12. [AB064]
Chodov - Šumperk
34 : 35
7 branek
05.12. [AB058]
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
2 branek
28.11. [AB051]
Ostrava - Šumperk
27 : 30
3 branek
21.11. [AB047]
Šumperk - Košutka
30 : 29
1 branek
14.11. [AB038]
Dvůr Králové - Šumperk
26 : 29
6 branek
07.11. [AB036]
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
4 branek
24.10. [AB025]
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
3 branek
17.10. [AB024]
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
1 branek
10.10. [AB014]
Šumperk - Litovel
25 : 20
4 branek
02.10. [AB011]
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
3 branek
26.09. [AB003]
Šumperk - Náchod
35 : 29
6 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN051]
Šumperk - Brno
32 : 33
5 branek
19.09. [AN040]
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
2 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.