Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Bochnia
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.3.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 11:30
AF124
Polanka - Havířov
28 : 29
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
12.12. 17:00
AF063
Polanka - Napajedla
32 : 20
4.12. 18:00
AF058
Havířov - Polanka
32 : 31
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
13.11. 16:00
AF041
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
2.10. 14:15
AF008
Polanka - Paskov
35 : 21
26.9. 17:00
AF005
L.Zubří - Polanka
20 : 30
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
3.9. 18:45
AN026
Havířov - Polanka
20 : 27
SML Muži
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
15.5. 14:30
NA127
Suchdol n/O - Polanka B
29 : 25
7.5. 15:00
NA120
Polanka B - Třinec
31 : 20
16.4. 15:00
NA106
Polanka B - TJ Valašské Meziříčí
32 : 25
10.4. 14:00
NA099
Veselá "A" - Polanka B
30 : 25
26.3. 14:00
NA169
Krnov - Polanka B
16 : 17
23.10. 19:00
NA050
Polanka B - Klimkovice
35 : 21
10.10. 16:45
NA036
Polanka B - Suchdol n/O
24 : 30
28.9. 17:30
NA071
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
11.9. 15:30
NA008
Polanka B - Veselá "A"
22 : 22
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB047
Polanka - Krmelín
12 : 14
28.5. 09:00
NB046
Polanka - Uničov
16 : 6
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.