Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Bochnia
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.3.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 11:30
AF124
Polanka - Havířov
28 : 29
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
26.3. 17:00
AF098
Polanka - Holešov
35 : 22
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
12.12. 17:00
AF063
Polanka - Napajedla
32 : 20
4.12. 18:00
AF058
Havířov - Polanka
32 : 31
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
20.11. 10:00
AF045
Trnávka - Polanka
25 : 28
13.11. 16:00
AF041
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
23.10. 17:00
AF030
Polanka - V. Bystřice
21 : 31
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
2.10. 14:15
AF008
Polanka - Paskov
35 : 21
26.9. 17:00
AF005
L.Zubří - Polanka
20 : 30
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
3.9. 18:45
AN026
Havířov - Polanka
20 : 27
SML Muži
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
15.5. 14:30
NA127
Suchdol n/O - Polanka B
29 : 25
7.5. 15:00
NA120
Polanka B - Třinec
31 : 20
16.4. 15:00
NA106
Polanka B - TJ Valašské Meziříčí
32 : 25
10.4. 14:00
NA099
Veselá "A" - Polanka B
30 : 25
26.3. 14:00
NA169
Krnov - Polanka B
16 : 17
23.10. 19:00
NA050
Polanka B - Klimkovice
35 : 21
10.10. 16:45
NA036
Polanka B - Suchdol n/O
24 : 30
28.9. 17:30
NA071
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
11.9. 15:30
NA008
Polanka B - Veselá "A"
22 : 22
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB047
Polanka - Krmelín
12 : 14
28.5. 09:00
NB046
Polanka - Uničov
16 : 6
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Most - S.Vršovice
22 : 35
video
online
Dukla jun. - Louny
34 : 30
video
online
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
video
online
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
video
online
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Louny
22
19
1
2
690 : 504
39
2
Dukla jun.
22
14
3
5
674 : 543
31
3
Kolín
22
15
0
7
582 : 520
30
4
Ústí n.L.
22
14
1
7
622 : 557
29
5
Jablonec
22
11
2
9
531 : 517
24
6
1.HC Pardubice
22
10
2
10
604 : 568
22
7
Chomutov
22
11
0
11
546 : 571
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
533 : 556
21
9
TJ Sokol Bělá
22
8
1
13
491 : 597
17
10
Ml. Boleslav
22
6
2
14
557 : 590
14
11
Most
22
4
1
17
470 : 648
9
12
Náchod "B"
22
3
0
19
475 : 604
6
Tabulka střelců
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
150
Petr Vaněk
HK Chomutov
121
Petr Faltejsek
1.HC Pardubice
120
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
43
Vojtěch Srba
TJ Chemička Ústí n.L:
40
Jindřich Bada
HK Chomutov
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Jiřík
HK Chomutov
54
Michal Pokorný
HC Kolín
48
Michal Nováček
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.