Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Žůrek
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
38 : 35
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
10.4. 13:00
AB110
Chodov - Bystřice p.H.
30 : 28
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
27.3. 17:00
AB099
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
20.3. 10:30
AB094
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
16.3. 18:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
5.12. 10:30
AB055
Kostelec n.H. - Bystřice p.H.
33 : 35
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
21.11. 17:00
AB044
Bystřice p.H. - Chodov
45 : 35
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB028
Košutka - Bystřice p.H.
32 : 29
16.10. 17:00
AB022
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
43 : 29
10.10. 17:00
AB015
Jičín "B" - Bystřice p.H.
31 : 37
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
Český pohár mužů
19.9. 09:00
AN048
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.