Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Slavomír Varga
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
5.2. 17:30
AP119
Michalovce - Partizánske
40 : 25
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
23.1. 15:00
AP105
Partizánske - Bratislava
25 : 27
15.1. 18:00
AP093
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
8.1. 18:00
AP090
Bánovce n.B. - Partizánske
32 : 32
20.11. 15:00
AP080
Partizánske - Poruba
28 : 22
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
7.11. 15:00
AP067
Partizánske - Šaľa
19 : 28
30.10. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
27.10. 18:00
AP054
Partizánske - Most
30 : 26
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
9.10. 14:30
AP030
Zlín - Partizánske
36 : 23
3.10. 15:00
AP028
Partizánske - Michalovce
25 : 31
19.9. 15:00
AP015
Partizánske - Olomouc
29 : 32
10.9. 16:00
AP014
Bratislava - Partizánske
43 : 19
5.9. 15:00
AP002
Partizánske - J.Hradec
31 : 26
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.