Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Beňadik
Mateřský klub
Individuální
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
9.4. 18:00
AP178
Trenčín - Šaľa
28 : 31
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
26.3. 18:30
AP163
Trenčín - Most
30 : 22
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
12.3. 17:30
AP148
Olomouc - Trenčín
23 : 22
5.3. 18:00
AP147
Trenčín - Zlín
25 : 25
25.2. 17:30
AP135
Michalovce - Trenčín
45 : 30
19.2. 15:30
AP132
Trenčín - Partizánske
25 : 26
12.2. 17:30
AP122
Bratislava - Trenčín
25 : 25
5.2. 18:00
AP117
Trenčín - J.Hradec
34 : 17
29.1. 18:00
AP109
Bánovce n.B. - Trenčín
29 : 27
22.1. 18:00
AP102
Trenčín - Poruba
33 : 31
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
6.1. 18:00
AP087
Šaľa - Trenčín
31 : 21
20.11. 18:00
AP083
Trenčín - Veselí n.M.
24 : 28
13.11. 17:00
AP072
Most - Trenčín
30 : 29
6.11. 18:00
AP070
Trenčín - Písek
29 : 29
30.10. 18:00
AP057
Trenčín - Olomouc
25 : 27
27.10. 15:30
AP056
Zlín - Trenčín
33 : 28
23.10. 18:00
AP044
Trenčín - Michalovce
30 : 39
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
9.10. 18:00
AP031
Trenčín - Bratislava
32 : 26
2.10. 18:00
AP026
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
18.9. 18:00
AP018
Trenčín - Bánovce n.B.
23 : 32
11.9. 17:00
AP011
Poruba - Trenčín
30 : 32
4.9. 18:00
AP005
Trenčín - Slavia
29 : 35
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.