Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 13:00
AT101
V. Meziříčí - Veselí B
35 : 31
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
31.10. 17:30
AT039
Karviná - Veselí B
20 : 25
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 13:15
AX131
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
2.4. 11:00
AX101
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 27
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
10.3. 17:30
AX079
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
27.2. 10:00
AX078
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
14.11. 16:30
AX052
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
7.11. 11:30
AX046
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
31.10. 15:30
AX039
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
17.10. 13:00
AX026
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
2.10. 10:30
AX013
Veselí n.M. - Zlín
13 : 27
18.9. 15:00
AX012
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.