Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 13:00
AT101
V. Meziříčí - Veselí B
35 : 31
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
31.10. 17:30
AT039
Karviná - Veselí B
20 : 25
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 13:15
AX131
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
2.4. 11:00
AX101
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 27
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
10.3. 17:30
AX079
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
27.2. 10:00
AX078
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
14.11. 16:30
AX052
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
7.11. 11:30
AX046
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
31.10. 15:30
AX039
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
17.10. 13:00
AX026
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
2.10. 10:30
AX013
Veselí n.M. - Zlín
13 : 27
18.9. 15:00
AX012
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Most - S.Vršovice
22 : 35
video
online
Dukla jun. - Louny
34 : 30
video
online
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
video
online
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
video
online
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Louny
22
19
1
2
690 : 504
39
2
Dukla jun.
22
14
3
5
674 : 543
31
3
Kolín
22
15
0
7
582 : 520
30
4
Ústí n.L.
22
14
1
7
622 : 557
29
5
Jablonec
22
11
2
9
531 : 517
24
6
1.HC Pardubice
22
10
2
10
604 : 568
22
7
Chomutov
22
11
0
11
546 : 571
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
533 : 556
21
9
TJ Sokol Bělá
22
8
1
13
491 : 597
17
10
Ml. Boleslav
22
6
2
14
557 : 590
14
11
Most
22
4
1
17
470 : 648
9
12
Náchod "B"
22
3
0
19
475 : 604
6
Tabulka střelců
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
150
Petr Vaněk
HK Chomutov
121
Petr Faltejsek
1.HC Pardubice
120
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
43
Vojtěch Srba
TJ Chemička Ústí n.L:
40
Jindřich Bada
HK Chomutov
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Jiřík
HK Chomutov
54
Michal Pokorný
HC Kolín
48
Michal Nováček
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.