Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 13:00
AT101
V. Meziříčí - Veselí B
35 : 31
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
31.10. 17:30
AT039
Karviná - Veselí B
20 : 25
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 13:15
AX131
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
2.4. 11:00
AX101
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 27
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
10.3. 17:30
AX079
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
27.2. 10:00
AX078
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
14.11. 16:30
AX052
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
7.11. 11:30
AX046
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
31.10. 15:30
AX039
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
17.10. 13:00
AX026
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
2.10. 10:30
AX013
Veselí n.M. - Zlín
13 : 27
18.9. 15:00
AX012
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.