Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Irena Kupková
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.7.2012
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 11:00
AX130
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
8.5. 16:30
AX124
Olomouc - Bohunice
33 : 26
30.4. 15:00
AX117
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
9.4. 15:00
AX104
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 23
3.4. 14:30
AX102
Otrokovice - Bohunice
23 : 23
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
2.3. 18:00
AX080
Kunovice - Bohunice
19 : 30
20.2. 17:00
AX069
Poruba - Bohunice
26 : 30
13.2. 16:30
AX064
Zábřeh - Bohunice
33 : 37
20.11. 15:00
AX058
Bohunice - Olomouc
29 : 31
13.11. 09:30
AX051
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
6.11. 15:00
AX047
Bohunice - Karviná
26 : 25
30.10. 11:00
AX038
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 36
23.10. 15:00
AX036
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
16.10. 15:00
AX025
Bohunice - Zlín
26 : 26
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
2.10. 15:00
AX014
Bohunice - Kunovice
30 : 14
11.9. 15:00
AX003
Bohunice - Poruba
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
6.3. 16:40
AZ078
Bohunice A - Slavia
11 : 15
6.3. 14:00
AZ074
Zlín "A" - Bohunice A
19 : 8
6.3. 12:40
AZ072
Bohunice A - Velké Meziříčí
17 : 18
6.3. 10:00
AZ068
VŠ Plzeň - Bohunice A
15 : 12
6.3. 08:40
AZ066
Bohunice A - Veselí n.M.
14 : 23
12.2. 14:00
AZ063
Bohunice A - Karviná
24 : 12
12.2. 12:30
AZ062
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
12.2. 09:00
AZ059
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
23.1. 14:30
AZ039
HC Plzeň - Bohunice A
13 : 19
23.1. 10:00
AZ033
Most - Bohunice A
7 : 24
23.1. 08:30
AZ031
Bohunice A - Otrokovice
20 : 13
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.