Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Machala
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2013
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
11.6. 10:30
OA067
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
4.6. 14:15
OA122
Zlín B - Bystřice "B"
31 : 23
29.5. 10:30
OA119
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
21.5. 17:00
OA111
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
32 : 33
15.5. 10:30
OA106
Bystřice "B" - Žeravice
31 : 23
7.5. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
28 : 18
1.5. 15:15
OA093
Bystřice "B" - Uničov
28 : 28
16.4. 15:00
OA089
U.Hradiště - Bystřice "B"
23 : 22
10.4. 10:30
OA080
Bystřice "B" - Tatran Litovel B
30 : 26
3.4. 10:30
OA078
Dřevohostice - Bystřice "B"
24 : 21
6.11. 15:00
OA056
Bystřice "B" - Zlín B
31 : 24
30.10. 10:30
OA053
Kostelec B - Bystřice "B"
34 : 32
24.10. 12:00
OA045
Bystřice "B" - SK Velká Bystřice B
29 : 28
16.10. 16:00
OA040
Žeravice - Bystřice "B"
24 : 26
9.10. 15:00
OA034
Bystřice "B" - Droždín
29 : 32
2.10. 10:30
OA027
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
25.9. 15:00
OA023
Bystřice "B" - U.Hradiště
27 : 23
18.9. 11:00
OA014
Tatran Litovel B - Bystřice "B"
33 : 30
12.9. 10:30
OA012
Bystřice "B" - Dřevohostice
28 : 21
4.9. 15:00
OA001
Bystřice "B" - Senice
30 : 25
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.