Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martina Šulcová
Mateřský klub
HC Milevsko o.s.
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.3.2014
Koučovaná utkání
2.liga žen Č
14.5. 14:40
AS130
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
8.5. 11:00
AS123
Milevsko - Kobylisy B
30 : 36
1.5. 15:00
AS119
Písek B - Milevsko
20 : 30
17.4. 11:00
AS110
Milevsko - Most B
20 : 29
9.4. 17:00
AS108
Ústí n.L. - Milevsko
33 : 22
3.4. 11:00
AS097
Milevsko - Tachov STD
27 : 24
20.3. 11:00
AS096
Milevsko - J.Hradec STD
17 : 22
12.3. 12:30
AS086
Astra STD - Milevsko
24 : 16
6.3. 11:00
AS083
Milevsko - Strakonice
17 : 18
26.2. 00:00
AS075
Pardubice - Milevsko
35 : 8
19.2. 17:00
AS070
Milevsko - S.Vršovice
21 : 22
13.2. 11:00
AS064
Milevsko - 1.HC Pardubice
31 : 25
21.11. 17:00
AS057
Kobylisy B - Milevsko
32 : 23
14.11. 11:00
AS053
Milevsko - Písek B
19 : 22
6.11. 19:00
AS044
Most B - Milevsko
26 : 23
31.10. 11:00
AS042
Milevsko - Ústí n.L.
27 : 26
24.10. 15:00
AS031
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
16.10. 15:00
AS030
J.Hradec STD - Milevsko
21 : 20
10.10. 11:00
AS020
Milevsko - Astra STD
22 : 28
2.10. 16:15
AS017
Strakonice - Milevsko
21 : 20
19.9. 11:00
AS009
Milevsko - Pardubice
10 : 22
12.9. 16:30
AS004
S.Vršovice - Milevsko
29 : 16
Český pohár žen
5.9. 11:00
AY006
Milevsko - Č.Budějovice
26 : 29
Jihočeský přebor mladších žáků
10.10. 10:00
HB021
Milevsko - Č.Budějovice
16 : 10
2.10. 09:00
HB013
Strakonice - Milevsko
19 : 6
Jihočeský přebor starších žáků
16.10. 11:00
HC012
Milevsko - Č.Budějovice B
15 : 33
16.10. 09:00
HC011
Milevsko - Č.Budějovice A
13 : 36
2.10. 12:00
HC006
Strakonice B - Milevsko
43 : 9
2.10. 10:00
HC005
Strakonice A - Milevsko
57 : 9
Jihočeský přebor starších žákyň
7.5. 10:30
HF044
Milevsko - J.Hradec B
12 : 31
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.