Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vladimír Haber
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2012
Koučovaná utkání
Extraliga
4.6. 18:00
AA162
Zubří - Plzeň
31 : 24
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
7.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 24
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
22.4. 18:00
AA142
Hranice - Plzeň
25 : 30
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
9.4. 15:00
AA137
Plzeň - Karviná
30 : 25
2.4. 16:00
AA134
Lovosice - Plzeň
22 : 20
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
20.3. 10:00
AA125
Zubří - Plzeň
24 : 21
4.3. 18:00
AA116
Plzeň - Dukla
28 : 18
26.2. 17:30
AA114
Plzeň - Brno
34 : 19
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
3.12. 18:00
AA081
Jičín - Plzeň
22 : 20
24.11. 18:00
AA076
Plzeň - Kopřivnice
32 : 25
20.11. 17:00
AA070
Lovosice - Plzeň
33 : 22
13.11. 17:00
AA063
Karviná - Plzeň
25 : 24
10.11. 18:00
AA059
Plzeň - Zubří
23 : 24
7.11. 10:30
AA050
Dukla - Plzeň
24 : 23
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 18:00
AA026
Plzeň - Hranice
24 : 26
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.