Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vladimír Haber
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2012
Koučovaná utkání
Extraliga
4.6. 18:00
AA162
Zubří - Plzeň
31 : 24
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
7.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 24
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
22.4. 18:00
AA142
Hranice - Plzeň
25 : 30
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
9.4. 15:00
AA137
Plzeň - Karviná
30 : 25
2.4. 16:00
AA134
Lovosice - Plzeň
22 : 20
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
20.3. 10:00
AA125
Zubří - Plzeň
24 : 21
4.3. 18:00
AA116
Plzeň - Dukla
28 : 18
26.2. 17:30
AA114
Plzeň - Brno
34 : 19
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
3.12. 18:00
AA081
Jičín - Plzeň
22 : 20
24.11. 18:00
AA076
Plzeň - Kopřivnice
32 : 25
20.11. 17:00
AA070
Lovosice - Plzeň
33 : 22
13.11. 17:00
AA063
Karviná - Plzeň
25 : 24
10.11. 18:00
AA059
Plzeň - Zubří
23 : 24
7.11. 10:30
AA050
Dukla - Plzeň
24 : 23
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 18:00
AA026
Plzeň - Hranice
24 : 26
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.