Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hradil
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.6.2011
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
16.4. 13:00
AO185
Ostrava A - Talent A
21 : 20
16.4. 11:30
AO184
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
16.4. 08:00
AO181
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
5.3. 15:20
AO151
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:00
AO146
Lovosice A - Ostrava A
13 : 22
5.3. 10:00
AO143
Ostrava A - Strakonice A
25 : 11
5.3. 08:00
AO140
Ostrava A - Dukla 6
21 : 11
13.2. 14:00
AO105
Talent A - Ostrava A
25 : 19
13.2. 11:30
AO103
Ostrava A - Košutka
26 : 18
13.2. 10:00
AO102
Ostrava A - HK KP Brno
20 : 11
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 12:40
AO023
Ostrava A - Jičín
21 : 16
11.12. 10:00
AO019
Rožnov p/R - Ostrava A
9 : 21
11.12. 08:40
AO017
Ostrava A - Lovosice A
18 : 11
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 11:30
AOA013
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
5.6. 08:30
AOA010
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
4.6. 14:45
AOA007
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
4.6. 12:45
AOA005
Ostrava A - Talent A
14 : 12
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
SML Starší žáci
11.6. 09:50
NC076
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
4.6. 09:00
NC078
Rožnov p/R - Ostrava A
23 : 23
28.5. 00:00
NC083
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
22.5. 09:00
NC111
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
14.5. 00:00
NC106
Ostrava A - Rožnov p/R
35 : 21
7.5. 12:00
NC090
F.-Místek A - Ostrava A
38 : 16
30.4. 00:00
NC087
Ostrava A - Kopřivnice A
16 : 23
30.4. 00:00
NC097
Ostrava A - Polanka
34 : 15
16.4. 00:00
NC096
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.