Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Róbert Miček
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.8.2014
Koučovaná utkání
1.liga žen
14.5. 15:00
AR130
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
8.5. 14:30
AR124
Olomouc j. - SVŠ Plzeň A
29 : 25
30.4. 15:00
AR117
SVŠ Plzeň A - Astra
27 : 24
16.4. 13:00
AR113
H.Brod - SVŠ Plzeň A
26 : 21
9.4. 11:00
AR104
SVŠ Plzeň A - Č.Budějovice
28 : 22
3.4. 12:30
AR102
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
24 : 29
20.3. 12:00
AR091
Zlín j. - SVŠ Plzeň A
32 : 21
12.3. 15:00
AR090
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 20
5.3. 13:00
AR080
Liberec - SVŠ Plzeň A
27 : 30
28.2. 18:00
AR064
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
26 : 23
26.2. 15:00
AR077
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
21 : 29
20.2. 13:30
AR069
Poruba B - SVŠ Plzeň A
26 : 22
20.11. 15:00
AR058
SVŠ Plzeň A - Olomouc j.
21 : 23
13.11. 13:30
AR051
Astra - SVŠ Plzeň A
23 : 28
6.11. 15:00
AR047
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 21
30.10. 10:00
AR038
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
18 : 24
23.10. 15:00
AR036
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
22 : 19
16.10. 15:00
AR025
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
17 : 21
10.10. 12:30
AR024
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
27 : 22
2.10. 15:00
AR014
SVŠ Plzeň A - Liberec
23 : 22
19.9. 15:00
AR011
Slavia j. - SVŠ Plzeň A
36 : 17
11.9. 15:00
AR003
SVŠ Plzeň A - Poruba B
31 : 21
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
2.4. 12:00
AU102
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
27 : 22
20.3. 14:00
AU091
Zlín - SVŠ Plzeň
39 : 25
20.2. 15:15
AU069
Poruba - SVŠ Plzeň
28 : 22
17.11. 15:30
AU024
Kobylisy - SVŠ Plzeň
23 : 30
30.10. 12:00
AU038
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
26 : 23
19.9. 13:00
AU011
Slavia - SVŠ Plzeň
30 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
17.11. 17:15
AW024
Kobylisy - SVŠ Plzeň
25 : 20
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.