Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Sychra
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.1.2012
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
15.5. 14:00
AU129
S.Vršovice - Olomouc
18 : 41
7.5. 16:30
AU125
Spartak Třebíč - S.Vršovice
21 : 28
30.4. 14:15
AU116
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
17.4. 17:00
AU114
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 25
9.4. 12:00
AU103
Zlín - S.Vršovice
47 : 26
2.4. 12:00
AU102
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
27 : 22
20.3. 11:30
AU092
Kobylisy - S.Vršovice
23 : 26
12.3. 14:00
AU089
S.Vršovice - Písek
25 : 26
6.3. 13:00
AU081
Slavia - S.Vršovice
30 : 15
26.2. 14:15
AU076
S.Vršovice - Poruba
26 : 35
20.2. 14:30
AU070
HC Plzeň - S.Vršovice
25 : 27
13.2. 12:30
AU063
Olomouc - S.Vršovice
36 : 22
21.11. 13:00
AU059
S.Vršovice - Spartak Třebíč
35 : 26
13.11. 15:00
AU050
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
7.11. 13:00
AU048
S.Vršovice - Č.Budějovice
32 : 20
31.10. 13:00
AU037
S.Vršovice - Zlín
22 : 28
23.10. 13:00
AU036
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 24
17.10. 13:00
AU026
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 21
10.10. 13:00
AU023
Písek - S.Vršovice
33 : 19
3.10. 13:00
AU015
S.Vršovice - Slavia
18 : 31
18.9. 15:30
AU010
Poruba - S.Vršovice
17 : 21
12.9. 18:30
AU004
S.Vršovice - HC Plzeň
26 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 10:00
AW129
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
7.5. 10:30
AW125
Háje - S.Vršovice
32 : 23
30.4. 10:45
AW116
S.Vršovice - H.Brod
32 : 33
2.4. 14:00
AW102
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
21 : 27
20.3. 13:00
AW092
Kobylisy - S.Vršovice
40 : 35
12.3. 10:00
AW089
S.Vršovice - Písek
22 : 27
9.3. 16:15
AW081
Slavia - S.Vršovice
24 : 24
26.2. 16:00
AW076
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 17
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.