Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Šulc
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
30.4. 17:30
AB122
Náchod - Litovel
22 : 20
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
19.3. 17:30
AB095
Náchod - Ostrava
27 : 22
5.3. 17:00
AB087
Košutka - Náchod
35 : 22
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
4.12. 17:00
AB056
Litovel - Náchod
28 : 18
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
6.11. 17:30
AB032
Náchod - N.Veselí
30 : 31
24.10. 17:00
AB029
Ostrava - Náchod
22 : 23
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
9.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
31 : 22
2.10. 17:30
AB010
Náchod - Jičín "B"
31 : 22
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
30.4. 15:00
AG122
Náchod - Dukla
26 : 30
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
19.3. 15:00
AG095
Náchod - Ostrava
39 : 33
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.