Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Šulc
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
30.4. 17:30
AB122
Náchod - Litovel
22 : 20
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
19.3. 17:30
AB095
Náchod - Ostrava
27 : 22
5.3. 17:00
AB087
Košutka - Náchod
35 : 22
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
4.12. 17:00
AB056
Litovel - Náchod
28 : 18
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
6.11. 17:30
AB032
Náchod - N.Veselí
30 : 31
24.10. 17:00
AB029
Ostrava - Náchod
22 : 23
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
9.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
31 : 22
2.10. 17:30
AB010
Náchod - Jičín "B"
31 : 22
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
30.4. 15:00
AG122
Náchod - Dukla
26 : 30
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
19.3. 15:00
AG095
Náchod - Ostrava
39 : 33
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.