Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ľubomír Liba
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
27.3. 14:30
AF099
Vsetín - Zubří jun.
42 : 36
20.3. 10:30
AF095
Holešov - Vsetín
32 : 25
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
5.12. 10:00
AF059
Napajedla - Vsetín
29 : 29
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
2.liga starších dorostenců M
7.5. 11:30
AI128
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
27.3. 12:30
AI099
Vsetín - Luhačovice
32 : 33
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
25.2. 17:15
AI084
Polanka - Vsetín
35 : 14
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
27.11. 15:30
AI051
Vsetín - Prostějov
30 : 28
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
SML Starší žáci
11.6. 09:50
NC076
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
28.5. 09:50
NC084
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 14
21.5. 09:00
NC112
Rožnov p/R - Vsetín
19 : 19
14.5. 09:50
NC105
Vsetín - Polanka
33 : 20
7.5. 10:15
NC091
Kopřivnice A - Vsetín
36 : 19
7.5. 00:00
NC104
Vsetín - Ostrava A
53 : 12
30.4. 09:50
NC086
Vsetín - Zubří A
19 : 42
26.3. 09:40
NC067
F.-Místek A - Vsetín
41 : 15
19.3. 17:50
NC070
Vsetín - Karviná A
21 : 38
Další
Předchozí kola
4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
video
online
Přerov - Plzeň
29 : 34
video
online
Náchod - Dukla
25 : 27
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 34
video
online
Kopřivnice - Zubří
29 : 34
video
online
Lovosice - Hranice
33 : 30
video
online
Litovel - Třeboň
21 : 27
video
online
Praha 4 - Brno
35 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.