Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Kekrt
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.9.2014
Koučovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
21.5. 17:00
AA184
Brno - Frýdek-Místek
40 : 36
14.5. 19:00
AA183
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 26
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
2.4. 18:00
AA164
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
27.3. 17:00
AA132
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
6.3. 16:00
AA119
Frýdek-Místek - Lovosice
35 : 31
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 17:00
AA106
Frýdek-Místek - Zubří
27 : 34
12.2. 16:30
AA100
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
6.2. 17:00
AA093
Frýdek-Místek - Brno
38 : 22
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
13.11. 18:00
AA066
Jičín - Frýdek-Místek
32 : 19
10.11. 18:00
AA056
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
24.10. 17:00
AA045
Frýdek-Místek - Karviná
25 : 26
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA034
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 28
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.