Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Jiří Kekrt
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.9.2014
Koučovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
21.5. 17:00
AA184
Brno - Frýdek-Místek
40 : 36
14.5. 19:00
AA183
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 26
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
2.4. 18:00
AA164
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
27.3. 17:00
AA132
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
6.3. 16:00
AA119
Frýdek-Místek - Lovosice
35 : 31
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 17:00
AA106
Frýdek-Místek - Zubří
27 : 34
12.2. 16:30
AA100
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
6.2. 17:00
AA093
Frýdek-Místek - Brno
38 : 22
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
13.11. 18:00
AA066
Jičín - Frýdek-Místek
32 : 19
10.11. 18:00
AA056
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
24.10. 17:00
AA045
Frýdek-Místek - Karviná
25 : 26
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA034
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 28
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.