Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Halašta
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1943
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.5.2015
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:00
AI123
Olomouc - V. Bystřice
28 : 34
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
2.4. 12:00
AI105
Olomouc - Zlín
24 : 36
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
27.2. 12:30
AI079
Přerov - Olomouc
25 : 33
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
13.2. 11:45
AI068
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
5.12. 14:30
AI057
V. Bystřice - Olomouc
37 : 18
28.11. 15:00
AI052
Polanka - Olomouc
33 : 23
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
9.10. 14:00
AI013
Olomouc - Přerov
24 : 31
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
11.12. 15:00
AM065
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
5.12. 12:30
AM057
V. Bystřice - STM Olomouc
29 : 37
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
23.10. 16:00
AM026
Napajedla - STM Olomouc
13 : 24
16.10. 13:30
AM024
STM Olomouc - Sokolnice
33 : 19
9.10. 16:00
AM013
STM Olomouc - Kostelec n.H.
34 : 18
2.10. 09:00
AM012
Velké Meziříčí - STM Olomouc
25 : 17
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 17:00
AN028
Telnice - Olomouc
28 : 29
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.