Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Josef Halašta
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1943
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.5.2015
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
30.4. 15:00
AI123
Olomouc - V. Bystřice
28 : 34
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
2.4. 12:00
AI105
Olomouc - Zlín
24 : 36
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
27.2. 12:30
AI079
Přerov - Olomouc
25 : 33
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
13.2. 11:45
AI068
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
5.12. 14:30
AI057
V. Bystřice - Olomouc
37 : 18
28.11. 15:00
AI052
Polanka - Olomouc
33 : 23
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
9.10. 14:00
AI013
Olomouc - Přerov
24 : 31
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
11.12. 15:00
AM065
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
5.12. 12:30
AM057
V. Bystřice - STM Olomouc
29 : 37
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
23.10. 16:00
AM026
Napajedla - STM Olomouc
13 : 24
16.10. 13:30
AM024
STM Olomouc - Sokolnice
33 : 19
9.10. 16:00
AM013
STM Olomouc - Kostelec n.H.
34 : 18
2.10. 09:00
AM012
Velké Meziříčí - STM Olomouc
25 : 17
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 17:00
AN028
Telnice - Olomouc
28 : 29
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.