Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
3.4. 10:30
AB104
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
26.3. 17:00
AB102
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
12.12. 13:00
AB064
Chodov - Šumperk
34 : 35
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
21.11. 10:30
AB047
Šumperk - Košutka
30 : 29
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
Divize starší žáci
29.5. 09:00
OK027
Senice - Šumperk
17 : 14
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
7.5. 10:00
OK017
Sokol HC Přerov - Šumperk
36 : 20
16.4. 10:30
OK012
Šumperk - Senice
33 : 20
10.4. 10:30
OK007
Šumperk - Napajedla
14 : 20
26.3. 10:30
OK002
Šumperk - Sokol HC Přerov
18 : 37
Další
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.