Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
3.4. 10:30
AB104
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
26.3. 17:00
AB102
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
12.12. 13:00
AB064
Chodov - Šumperk
34 : 35
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
21.11. 10:30
AB047
Šumperk - Košutka
30 : 29
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
Divize starší žáci
29.5. 09:00
OK027
Senice - Šumperk
17 : 14
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
7.5. 10:00
OK017
Sokol HC Přerov - Šumperk
36 : 20
16.4. 10:30
OK012
Šumperk - Senice
33 : 20
10.4. 10:30
OK007
Šumperk - Napajedla
14 : 20
26.3. 10:30
OK002
Šumperk - Sokol HC Přerov
18 : 37
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.