Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
3.4. 10:30
AB104
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
26.3. 17:00
AB102
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
12.12. 13:00
AB064
Chodov - Šumperk
34 : 35
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
21.11. 10:30
AB047
Šumperk - Košutka
30 : 29
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
Divize starší žáci
29.5. 09:00
OK027
Senice - Šumperk
17 : 14
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
7.5. 10:00
OK017
Sokol HC Přerov - Šumperk
36 : 20
16.4. 10:30
OK012
Šumperk - Senice
33 : 20
10.4. 10:30
OK007
Šumperk - Napajedla
14 : 20
26.3. 10:30
OK002
Šumperk - Sokol HC Přerov
18 : 37
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.