Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
3.4. 10:30
AB104
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
26.3. 17:00
AB102
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
12.12. 13:00
AB064
Chodov - Šumperk
34 : 35
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
21.11. 10:30
AB047
Šumperk - Košutka
30 : 29
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
Divize starší žáci
29.5. 09:00
OK027
Senice - Šumperk
17 : 14
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
7.5. 10:00
OK017
Sokol HC Přerov - Šumperk
36 : 20
16.4. 10:30
OK012
Šumperk - Senice
33 : 20
10.4. 10:30
OK007
Šumperk - Napajedla
14 : 20
26.3. 10:30
OK002
Šumperk - Sokol HC Přerov
18 : 37
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.