Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
František Dusil
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Rok narození
1934
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.10.2014
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
15.5. 15:00
AU128
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
27 : 21
7.5. 16:30
AU125
Spartak Třebíč - S.Vršovice
21 : 28
30.4. 13:00
AU117
SVŠ Plzeň - Spartak Třebíč
28 : 27
16.4. 16:30
AU112
Spartak Třebíč - Kobylisy
37 : 24
10.4. 13:00
AU106
Písek - Spartak Třebíč
40 : 24
2.4. 16:30
AU099
Spartak Třebíč - Slavia
21 : 29
20.3. 11:30
AU095
Poruba - Spartak Třebíč
44 : 22
12.3. 14:00
AU086
Spartak Třebíč - HC Plzeň
26 : 16
6.3. 12:30
AU084
Olomouc - Spartak Třebíč
40 : 23
27.2. 16:30
AU073
Spartak Třebíč - Zlín
26 : 42
19.2. 16:30
AU072
Spartak Třebíč - H.Brod
22 : 23
12.2. 16:30
AU062
Spartak Třebíč - Č.Budějovice
42 : 20
21.11. 13:00
AU059
S.Vršovice - Spartak Třebíč
35 : 26
13.11. 14:00
AU051
Spartak Třebíč - SVŠ Plzeň
25 : 29
7.11. 11:30
AU046
Kobylisy - Spartak Třebíč
26 : 22
30.10. 16:30
AU040
Spartak Třebíč - Písek
20 : 40
24.10. 11:00
AU033
Slavia - Spartak Třebíč
36 : 22
16.10. 16:30
AU029
Spartak Třebíč - Poruba
18 : 33
2.10. 16:30
AU018
Spartak Třebíč - Olomouc
27 : 36
26.9. 14:30
AU020
HC Plzeň - Spartak Třebíč
24 : 17
19.9. 17:00
AU007
Zlín - Spartak Třebíč
32 : 22
11.9. 15:00
AU006
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
12.6. 14:45
LG072
Třebíč - Měnín
10 : 5
12.6. 12:30
LG069
Bohunice B - Třebíč
9 : 9
12.6. 11:45
LG068
Bohunice A - Třebíč
13 : 9
7.5. 13:45
LG054
Měnín - Třebíč
8 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyň
11.6. 09:00
LJ034
Třebíč - Ivančice
10 : 17
7.5. 14:30
LJ054
Třebíč - Bohunice
23 : 12
2.4. 14:30
LJ033
Třebíč - Měnín
28 : 3
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.