Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Kotrč
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
30.4. 10:00
AD122
Náchod "B" - Dukla jun.
29 : 34
12.2. 12:00
AD067
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
1.liga starších dorostenců
30.4. 15:00
AG122
Náchod - Dukla
26 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
7.5. 12:00
AJ132
Dukla - Louny
34 : 24
30.4. 12:30
AJ122
Náchod - Dukla
28 : 41
16.4. 12:00
AJ119
Dukla - S.Vršovice
40 : 26
2.4. 12:00
AJ106
Dukla - Lovosice
34 : 32
19.3. 12:00
AJ093
Dukla - Ml. Boleslav
38 : 7
2.3. 16:30
AJ089
Jičín - Dukla
20 : 21
18.2. 18:00
AJ078
Kobylisy - Dukla
26 : 38
13.2. 17:00
AJ067
Č.Budějovice - Dukla
28 : 37
12.12. 14:30
AJ066
Louny - Dukla
18 : 30
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
28.11. 11:00
AJ053
S.Vršovice - Dukla
19 : 26
21.11. 12:00
AJ045
Dukla - Strakonice
30 : 25
13.11. 13:00
AJ040
Lovosice - Dukla
28 : 31
6.11. 12:00
AJ034
Dukla - Talent Plzeň
29 : 24
24.10. 14:30
AJ027
Ml. Boleslav - Dukla
17 : 33
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
2.10. 12:00
AJ012
Dukla - Kobylisy
33 : 19
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
28.5. 14:00
AJK003
Dukla - Zubří
29 : 34
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.