Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Miroslav Bartoň
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.8.2013
Koučovaná utkání
Extraliga
1.6. 19:00
AA192
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
28.5. 18:00
AA187
Kopřivnice - Brno
34 : 24
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
14.5. 17:00
AA182
Třeboň - Kopřivnice
24 : 20
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
29.4. 18:30
AA177
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
23.4. 17:00
AA172
Brno - Kopřivnice
40 : 31
17.4. 16:00
AA171
Přerov - Kopřivnice
34 : 27
9.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Třeboň
28 : 22
2.4. 18:00
AA164
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
11.3. 18:30
AA098
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
1.liga starších dorostenců
14.5. 19:00
AG130
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.